Koniec marca jest rdzawy

Nigdy wcześniej nie robiłam zdjęć temu bagienku. Ono po prostu było, ja zwyczajnie byłam. Byliśmy razem. To było tak oczywiste, że ono jest we mnie a ja koło niego, że nigdy nie czułam potrzeby robienia zdjęć. Jednak chęć podzielania się moimi doświadczeniami  o tym miejscu na blogu, spowodowała, że uzmysłowiłam sobie, że nie mam żadnych zdjęć. Jednak leży ono daleko od mojego miejsca zamieszkania i od chwili założenia bloga, dopiero wczoraj udało mi się znaleźć czas i pojechać tam z aparatem.

Zobaczcie jak cudne są kolory pozimowego sitowia.

Reklamy

8 myśli w temacie “Koniec marca jest rdzawy

  • Aneta Wiktoria

   Piotrze, dziękuję :) Widziałam Twoje zdjęcia. Są cudne, a to co prezentują wywołują u mnie skurcz serca. Jak to zrobić, żeby móc być w trzech miejscach na raz. Kocham Podlasie całym sercem – tu się wychowałam, całą duszą Karpaty – tu się urodziłam, a Roztocze całą myślą – tutaj teraz mieszkam. I jak tu nie być rozdartym. Ale mogę teraz oglądać Twoje zdjęcia i serce trochę pokleić :))) dziękuję :)

 1. Piotr

  To ja dziękuję. Chciałbym wybrać Cię na swojego Ambasadora w Polsce płd wsch:)). Jestem w podobnej sytuacji jak Ty. Kocham Gdańsk, jego historię, trudne dzieje, ale w sercu tkwi jakiś tajemnicze miejsce nakazujące mi eksplorację Podlasia. Jest i trzecia strona, moi przodkowie i historia ich życia właśnie na Roztoczu, trochę bardziej na wschodzie.
  Wzruszenie to właściwe słowa… Zamykam oczy i ruszam. Dotknęłaś klimatów, które są dla mnie chyba najważniejsze, nasz historia, poplątana, skomplikowana i piękna zarazem. Bogactwo wschodniej Polski jest niezaprzeczalne, mimo krwawego przecięcia jej granicą.
  Zapraszam też do innej galerii picasaweb.google.com/piotr.tatarczuk i nieudolnego bloga:)) http://podroznik-58.blogspot.com/
  Muszę poznać bogactwo Twojego bloga:)

  Pozdrawiam ze słonecznego Gdańska:)

  • Aneta Wiktoria

   Och, dziękuję :))) Ambasadorem Polski wschodniej mogę być zawsze i wszędzie :)))) Miło mi, że przez kilka słów i zdjęć na tym blogu, udało mi się przekazać pozytywne myśli :).
   To Roztocze i Podlasie mamy jakby wspólne :) a Gdańsk zawsze będzie mi się kojarzył z Jarmarkiem Dominikańskim, może kiedyś znowu w taki czas się tam udam :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s