O mnie

Mam na imię Aneta Wiktoria. Mieszkam i pracuję na wschód od Wisły. I te regiony uznaję za swoją prawdziwą Ojczyznę.

Podjęłam się zadania, o którym blog mówi. I doprawdy nie wiem czy dobrze się stało. Czas pokaże, ludzie ocenią. A o bieżących poczynaniach, moich przemyśleniach przeczytacie właśnie tutaj. Jednak od jakiegoś czasu nie działam już sama. Jest kilku przyjaciół i wiele osób wspierających.

Moje inne zamiłowania skupiają się wokół tego, co moja głowa wymyśli, a ograniczone są tym, co moje ręce mogą zrobić. Dłubię w drewnie, składam meble, maluję igłą i dbam o ogród. Meble robię ręcznie, głównie dla siebie, ale czasami również komuś na zamówienie. Preferuję styl „wiejski”, jednak zdarzają się również meble zdobione różnymi technikami we wzory własnego pomysłu. Wtedy dają o sobie znać moje niespełnione artystyczne zapędy :) Z największą przyjemnością oddaję się tym pasjom.

Zawodowo zajmuję się pracą naukowo-dydaktyczną. Wydaje mi się, że posmakowałam trochę wiedzy z zakresu tworzyw sztucznych i nowoczesnych materiałów inżynierskich nazywanych kompozytami. Mam wrażenie, że co nieco wiem również o technologii ich przetwarzania oraz budowy maszyn do produkcji przedmiotów z tych materiałów. Zawodowo zajmuję się również projektowaniem maszyn i urządzeń.

Reklamy